Малинський відділ Коростенської окружної прокуратури запрошує на роботу  спеціаліста

Готові брати навіть без досвіду

Малинський відділ Коростенської окружної прокуратури шукає у команду спеціаліста. Вакантна посада державної служби категорії «В».

Серед посадових обов’язків —  приймання вхідної кореспонденції, перевірка наявності документів, сортування, проставляння штампів і реєстрація її у «Системі електронного документообігу органів прокуратури України».

Також необхідно забезпечувати роботи окружної прокуратури з документами з грифом «Для службового користування» відповідно до вимог Інструкції «Про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію в органах прокуратури України».

Перевіряти документи, сортувати, проставляти штампи і реєструвати їх в автоматизованій електронній системі документообігу органів прокуратури України;  вести облік вихідних і внутрішніх документів; оформлювати вихідні документів і передавати на відправлення; повертати неналежно оформлені документи до виконавця.

Необхідно буде також готувати документів до розмноження та розсилки, передавати і приймати кореспонденцію факсом, електронною поштою, формувати за вказівкою прокурора наглядових проваджень; приймати, зберігати матеріали та наглядові провадження. А також — підшивати в хронологічному порядку документи в наглядові провадження і справи після відповідної відмітки оперативного працівника чи керівника, систематизування своєї роботи, дотримуватися правил внутрішнього службового розпорядку.

Кваліфікаційні вимоги:

          — освіта – вища, не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра;

          — досвід роботи  не потрібен;

          — вільне володіння державною мовою;

          — володіння іноземною мовою не є обов’язковим.

Вимоги до компетентності:

Ділові якості: виваженість, уважність до деталей, відповідальність, уміння працювати в команді, навички розв’язання проблем,  оперативність, вміння аргументовано доводити власну думку, упевнений користувач ПК.

Особисті якості: відповідальність, ініціативність, дисциплінованість, порядність, чесність, комунікабельність, повага до інших, емоційна стабільність.

Професійні знання: Знання законодавства: Конституції України; Закону України «Про державну службу»; Закону України «Про запобігання корупції»;

Вимоги, необхідні для виконання посадових обов’язків:

  • знання положень нормативно-правових актів (у чинній редакції):
  • Закону України «Про прокуратуру»;
  • Закону України «Про звернення громадян»;
  • Закону України «Про доступ до публічної інформації»;
  • Інструкції з діловодства в органах прокуратури України;
  • Інструкції про порядок розгляду звернень і запитів та особистого прийому громадян в органах прокуратури України;
  • Інструкції про порядок забезпечення доступу до публічної інформації в органах прокуратури України;
  • «Інструкція про порядок обліку, зберігання і використання документів, справ, видань та інших матеріальних носіїв інформації, які містять службову інформацію»;
  • Перелік типових документів, що створюються під час діяльності державних органів та органів місцевого самоврядування, інших установ, підприємств та організацій, із зазначенням строків зберігання документів.

Детальніше за телефоном: 098 649 50 50

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини