Вперше в історії Коростенську райраду очолила жінка – 35-річна малинка Юлія Гаєвська

У середу, 2 грудня,  на першому засіданні сесії VIII скликання новообрані депутати обрали голову Коростенської районної ради. Нею стала 35-річна малинка і депутатка від «Слуги народу» Юлія Гаєвська. Про це виданню ІнфоМалин повідомили у пресслужбі Коростенської РДА.

Наголосимо, що це вперше в історії  Коростенську райраду очолила жінка. На пленарному засіданні Юлія Гаєвська самостійно висунула себе на посаду очільниці. Її кандидатуру підтримали 23 депутати із 39 присутніх на сесії. Її «суперниця» та однопартійка — 60-річна коростенка Тетяна Вигівська, яка також претендувала на цю посаду, набрала лише 15 голосів. 

Відомо, що новообраній голові Юлії Гаєвській 35 років. Вона має вищу освіту, заміжня, виховує дітей. Нині працює начальницею Малинського відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України Житомирщини.

Зазначимо, що Коростенську райраду восьмого скликання сформували 42 депутати із семи політичних сил. Найбільше депутатів – від «Нашого Краю», «Слуги народу» та «Радикальної Партії Олега Ляшка».

Тетяна Семенченко

До райради пройшли також четверо депутатів із Малина – Тетяна Семенченко з «Батьківщини», Михайло Левковець та Віталій Коробейник із «Нашого Краю» і, власне, сама Юлія Гаєвська, яку нині обрали головою ради.

Катерина Гончаренко

Катерина Гончаренко
Катерина Гончаренко
Журналістка, оглядачка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини