«Сильно скавулів та просився на волю»: у Малині в мікрорайоні БАМу рятувальники витягли з колодязя цуценя

Тварина потрапила у чотириметровий колодязь

Учора, 10 липня, у Малині рятувальники виїхали на поміч маленькому собаці, який провалився у колодязь у мікрорайоні БАМу. Про те, що тварина у пастці, ДСНС повідомив місцевий пенсіонер. Рятувальники одразу вирушили на допомогу.

«Песик сильно скавулів, просився на волю. Цей лай почула спочатку дівчинка, яка й розповіла про собаку своєму дідусеві. Дідусь, як з’ясувалося, раніше працював у рятувальній службі, сів на велосипед та приїхав за нами. Звісно, залишитися осторонь ми не могли. Фахівці ДСНС з допомогою штурмової драбини спустилися на дно, обв’язали собаку пожежним рукавом та підняли наверх», – розповів MALYN.MEDIA Олег Ковальчук, начальник караулу 13 державної пожежно-рятувальної частини третьої державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Житомирській області.

Жодних видимих ушкоджень тварина не отримала і могла самостійно пересуватися. Чи має собака господарів, у ДСНС не знають. Проте сподіваються, що надалі песеня не потраплятиме у такі небезпечні пригоди.

Дякуємо співробітникам ДСНС за чуйність та велике серце!

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини