На  «Варшавці» відкрили відбудований міст через Іршу. ФОТО

Переправу пошкодили у березні внаслідок ворожих обстрілів

Учора, 5 грудня, поблизу Українки Малинської громади запустили рух відремонтованим мостом через річку Ірша. Переправа є частиною автомобільної дороги М-07 Київ – Ковель – Ягодин та була зруйнована ще у березні внаслідок обстрілів ворога. Після цього облаштували тимчасову переправу, яка забезпечувала рух транспорту до учорашнього дня.

Про це повідомляє Служба автомобільних доріг Житомирщини.

«У межах капремонту провели демонтаж мостового полотна і тротуарних консолей, шафної стінки і перехідних плит з боку Києва, зняли перильне та бар’єрне огородження на мосту та підходах. Також  влаштували ригелі на опорах, шафну стінку і перехідні монолітні плити з боку Києва, балки між опорами 0-5. Відремонтували також самі опори і встановили нове бар’єрне і перильне огородження на всій протяжності мосту та на підходах. Окрім цього, забезпечили асфальтобетонне покриття на мосту та підходах», — повідомляють дорожники.

Невдовзі також обіцяють нанести захисний шар фарби на опори, балки та ригелі. І завершити роботи з безпеки руху та водовідведення.

Підрядником на цьому об’єкті була Група компаній «Автострада».

Дорожники також нагадують, що на території Житомирської області зведені дві тимчасові об’їзди на місці зруйнованих мостів. А також запевняють, що відновлення повноцінного руху по «Варшавці» — для держави у пріоритеті.

Читайте також — На «Варшавці» через річку Ірпінь побудували ще одну тимчасову переправу. ФОТО

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини