Малинщина майже повністю без світла

Через ракетні обстріли громада паралізована

Сьогодні, 15 листопада, рашисти масовим ракетним обстрілом атакували Україну. Внаслідок обстрілів, по всій Україні фіксують зникнення світла та води.

Мешканці Малина також повідомляють про відсутність світла та води на частині вулиць міста. Зі слів мера Малина Олександра Ситайла, світла немає майже по всій території Малинської громади.

“Живлення під’єднано лише до об’єктів критичної інфраструктури. Просимо поставитися з розумінням до ситуації, яка склалася. Енергетики вже працюють над відновленням системи електропостачання. Світло обов’язково з’явиться. Віримо у наших енергетиків та у Збройні Сили!”написав мер у фейсбуці.

Згодом на деяких вулицях світло відновили. Центр частково з електрикою.

По всій Україні станом на 17:40 досі триває повітряна тривога.

Внаслідок ракетних обстрілів у Житомирській області фіксують перевантаження мобільної мережі. Щоб зв’язок працював стабільно, необхідно зменшити навантаження на мобільну мережу.

Дві ракети влучили в енергетичні об’єкти Житомира. Внаслідок чого – місто повністю без світла.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини