Граната у фортепіано: у Бучі виявили «подарунок» рашистів

Відступаючи з українських міст, окупанти залишили смертельні пастки

Повернувшись після евакуації у звільнену від окупантів Бучу, місцева мешканка виявила у своїй квартирі залишений рашистами «подарунок».

Про це повідомив радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

За його даними, Тетяна Монько, окрім розгрому, виявила ще й смертельну пастку, яка дивом не спрацювала. Рашисти вклали підствольну гранату ВОГ-25П під молотки фортепіано, що належить десятирічній дочці жінки.

«Завдяки пильності жінки ніхто не постраждав, а сапери, яких вона викликала, вилучили та знешкодили гранату», – повідомив Геращенко.

Читайте також — Як жила окупована Буча.

На початку квітня стало відомо, що Бучу звільнили від ворога. У місті виявили братські могили, в яких знаходилися сотні місцевих жителів. При цьому на тілах убитих знайшли ознаки насильницької смерті.

Крім того, на вулицях Бучі лежали трупи розстріляних жителів, в тому числі й жінок. Багатьох загиблих намагалися спалити. 

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини