У Малині п’ята школа єдина в місті перейшла на дистанційне навчання

Працівники школи №5 не виконали вимоги по вакцинації і діти навчаються з дому

З 23 вересня Україна перейшла у «жовту» зону, яка диктує більшу суворі карантинні вимоги. Зокрема, для того, щоб працювала школа, потрібно не менше 80% вакцинованих працівників. У Малині поки що лише школа №5 не виконала ці вимоги і перейшла на дистанційне навчання.

Про це повідомили у Малинській міській раді.

«У дистанційному режимі, окрім початкової ланки, приступили до навчання учні п’ятої міської школи. У всіх інших школах формат навчального процесу не змінився», – йдеться у повідомленні.

У звичному режимі працюються також усі міські садочки. У мерії наголошують, що вакцинація освітян продовжується.

«Середній відсоток вакцинації педагогів становить: по школах – 81,34, по дошкільних закладах — 67,15», – уточнюють у міській раді.

Загалом, Малинська громада разом з Чоповицькою та Іршанською увійшли до списку тих по Житомирщині, де рівень вакцинації педагогів становить понад 70%.


Зауважимо, що свою вакцинацію педагоги та інші працівники шкіл повинні підтвердити спеціальним сертифікатом, який можна отримати двома способами: або у сімейного лікаря, або через мобільний додаток «Дія», де його можна автоматично згенерувати. Є внутрішній та міжнародний сертифікати, які видають одночасно.

Важливо знати, що такий сертифікат можна отримати не лише на підставі щеплення. Його видають також після одужання від коронавірусу. Зараз таких сертифікатів є два: «жовтий», який підтверджує одну дозу вакцини і «зелений», який свідчить про те, що ви зробили два щеплення. Останній діє 365 днів.

Також зазначимо, що поки що в Україні не говорять про вакцинацію дітей. Хоча деякі виробники вакцин вже заявляли про те, що їхні сироватки дозволені дітям від 12 років. Так, наприклад, у Євросоюзі, США та Канаді дозволили використовувати для дітей 12-15 років вакцину Pfizer/BionTech. А виробники  Moderna та Johnson & Johnson нещодавно заявили, що їхні антиковідні препарати дозволені навіть дітям від 11 років.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини