Майже 400 першачків і 60 переселенців: у Малинській громаді стартував навчальний рік. ФОТО

У ліцеях пройшло свято Першого дзвоника

4000 тисячі школярів із Малинської громади розпочали черговий навчальний рік. За інформацією управління освіти, маємо 376 першокласників. Зокрема, 60 дітей — це переселенці, пише мерія.

Як і торік, у міських ліцеях переважатиме змішана форма навчання, а в сільських школах діти відвідуватимуть заняття очно. Щоправда, деякі школи відкоригували формат навчання у порівнянні з минулим роком.

Так, наприклад, у першому міському ліцеї буде змішана форма навчання:

«Діти, які навчаються за програмами Нової української школи (НУШ), — тобто це 1-6 класи – будуть навчатися очно. Всі інші — у змішаному форматі: тиждень очно, тиждень – через відеоуроки на спеціальних навчальних платформах. Така ж система навчання у нас була минулого року», — прокоментувала MALYN.MEDIA Лариса Никитчук, директорка Малинського ліцею №1 імені Ніни Сосніної.

У другому ліцеї у Малині цього року з’явилася можливість, щоб вся початкова школа навчалася у класах. А середня та старша школа — від 5-го по 11 класи — навчатиметься у змішаному форматі.

У змішаному режимі навчатиметься і третій та четвертий ліцеї.

«Перші класи будуть ходити у першу зміну. Другі, треті, четверті — у другу зміну. Тобто усі вони навчатимуться в очному форматі. Старші класи один тиждень будуть вчитися очно, інший — дистанційно», — каже директорка Малинського ліцею №4 Валентина Колєснікова.

П’ятий ліцей також буде працювати у змішаному форматі.  Це означає, що перші-п’яті класи навчаються очно щодня, а старші класи – тиждень навчаються у класах, тиждень вдома.

Шостий міський ліцей і Малинівський вчитимуться виключно офлайн.

По темі: Як навчатимуться малинські школярі з 1 вересня: коментують директори

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини