У Малині поки що не послаблюватимуть світломаскувальний режим, – мер

Світломаскувальний режим діє під час комендантської години – з 23:00 до 5:00 ранку

Військові від першого дня повномасштабної війни закликали українців вимкнути світло і постійно пояснювали, наскільки це важливо. Зараз, коли ворог обстрілює переважно ракетами,  деякі міста, зокрема, Коростень, послабили світломаскувальний режим. Втім, у Малині суворі правила діятимуть й надалі.

«Ми поки що не будемо скасовувати світломаскувальний режим. Не бачимо зараз потреби та можливості його послабити. Тому звертаюся до всіх мешканців поставитися з розумінням до ситуації та дотримуватися правил», – зазначив у коментарі MALYN.MEDIA міський голова Олександр Ситайло.

Вимикати чи приглушувати світло мешканці Малинської громади повинні під час комендантської години, яка діє з 23:00 до 5:00 ранку. Перевіряють і реагують на скарги щодо порушення режиму світломаскування ті ж патрулі, що стежать за порядком на вулицях під час комендантської години.

Перевіряють і реагують на скарги щодо порушення режиму світломаскування ті ж патрулі, що стежать за порядком на вулицях під час комендантської години.

Світломаскувальний режим в Україні необхідний щонайменше там, де залишається загроза з повітря. Проте рішення встановити його чи скасувати приймають військово-цивільні адміністрації, зважаючи на ситуацію в регіоні та поради військових.

Наразі у Верховній Раді зареєстрували законопроєкт, який передбачає штрафи за порушення режиму світломаскування.

Олена Петренко
Олена Петренкоhttps://malyn.media/
Редакторка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини