«Починаються перебої насосних станцій»: малинців закликали економити воду

Це допоможе втримати безперервну роботу критичної інфраструктури

ТОВ «Малин Енергоінвест», яке забезпечує громаду водою і теплом, звернулося до мешканців з важливим зверненням. Споживачів підприємства просять економити воду, бо через відсутність електроенергії починаються перебої в роботі каналізаційно-насосних станцій.

Про це йдеться у повідомленні Малин Енергоінвесту від 28 листопада.

«Внаслідок ракетних ударів пошкоджено ряд об’єктів енергетичної інфраструктури. Просимо жителів міста поставитися з розумінням та зменшити користування водою та каналізацією під час відсутності світла. Обмеження дасть змогу зменшити навантаження на КНС та витрати на додатковий ремонт обладнання», — зазначають у ТОВ.

Додатково також повідомляють, що обладнання підключено до генераторів та ведуть постійний контроль за стоками. На станціях працюють асенізаторні автомобілі.

Минулого тижня MALYN.MEDIA розмовляв про цю ситуацію із директором Малин Енергоінвесту Валентином Сербіном, а також з колишнім керівником підприємства Миколою Корнійчуком.

Після останньої активної фази обстрілів Малин Енергоінвест закликав мешканців терміново зменшити споживання води.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини