На відновлення трьох багатоповерхівок Малина витратять 2,5 мільйони гривень

Усі три тендери виграла одна фірма

Департамент регіонального розвитку Житомирської обласної державної адміністрації провів тендер на три ремонти малинських будинків у Малині. Сумарно йдеться про 2,5 млн грн. Роботами займатиметься ТОВ «АртХаус».

Перший об’єкт по вулиці Православній, 23. Йдеться про ремонт покриття покрівлі, ремонт і заміну віконних та дверних прорізів. Термін виконання – до 31 грудня цього року. Вартість робіт оцінили в 1 млн 869 тис. грн.

Другий об’єкт розташований по вулиці Огієнка, 28 у Малині. За пів мільйона гривень переможець тендеру зробить поточний ремонт покриття покрівлі, відремонтує або замінить вікна, двері. А також відремонтує фасади.

І нарешті третій будинок знаходиться на вулиці Заводській, 72. І там також потрібно відремонтувати покрівлю та встановити нові двері й вікна. Ці роботи обійдуться у 154 тис. грн.

Закупівлі були проведені за процедурою «Українська Визвольна Війна», що дозволяє швидко проводити тендери в умовах воєнного часу і передбачає участь єдиної фірми.

Самі угоди станом на 19 листопада ще не оприлюднені.

ТОВ «АртХаус» зареєстроване в 2006 році у Житомирі. Спеціалізується фірма на організації будівництва будівель, статутний капітал – 35 тис. грн. Власником фірми є Бобло Петро Іванович, керівник – Герасимчук Василь Васильович.

Читайте також — У Малині відремонтують укриття за 13 мільйонів гривень

Олена Петренко
Олена Петренкоhttps://malyn.media/
Редакторка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини