«Малин Енергоінвест» ставить під загрозу зриву початок опалювального сезону

Теплопостачальне підприємство Малина продовжує накопичувати борги за послугу розподілу природного газу та ставить під загрозу опалювальний сезон 2021-2022 рр.

Виробник тепла для потреб населення систематично не розраховується за послугу з доставки енергоносія. Порушуючи умови договору розподілу природного газу, станом на вересень ТОВ Малин Енергоінвест боргує АТ «Житомиргаз» більше одного млн. грн.

Газорозподільна компанія неодноразово зверталася до суду у питаннях стягнення заборгованості. Так, у 2021 році АТ «Житомиргаз» виграло три судові справи з рішенням про стягнення боргу на суму понад 600 тис.грн. На сьогодні судові рішення на користь газорозподільної компанії перебувають на виконанні у органах Державної виконавчої служби, а заборгованість досі не погашена.

У АТ «Житомиргаз» продовжують боротьбу із боржником у правовому полі, наразі ще одна справа перебуває на розгляді у суді на суму близько 180 тис. грн.

Сьогодні ситуація є вкрай критичною, тому АТ «Житомиргаз» звертає увагу населення, органів місцевого самоврядування на гостру соціальну проблему.

Наголошуємо, що АТ «Житомиргаз», будучи оператором газорозподільної системи, в своїй діяльності керується виключно діючим законодавством України, в тому числі у взаємовідносинах зі споживачами природного газу, зокрема Типовим договором розподілу природного газу, який затверджений постановою від 30.09.2015 № 2498 НКРЕКП, Кодексом газорозподільних систем та Законом України «Про ринок природного газу».

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини