До Дня державності у центрі Малина урочисто підняли прапор. ФОТО

До урочистостей долучилися мешканці, військові, влада та навіть діти

Сьогодні, 28 липня, Україна вперше відзначає День Української Державності. Також святкують День Хрещення Київської Русі та згадують князя Володимира Великого, який приніс християнство на українські землі та зробив його фактично державною релігією.

Спеціально до цих дат у Малинській громаді відбулися урочисті заходи. На Соборній площі урочисто підняли Державний прапор.

Міський голова Олександр Ситайло зазначив: «Ми були, є і будемо, попри спроби ворога привласнити нашу історію та окупувати наші землі. Об’єднані, як ніколи, у захисті рідної землі та своєї державності, ми обов’язково переможемо путінську навалу та побудуємо сучасну величну європейську країну. Це наш вибір, і ми його відстоїмо».

Цього дня також відбулося покладання квітів до пам’ятників, пам’ятних місць та місць поховання наших загиблих Героїв, які загинули під час російсько-української війни. У селі Діброва висадили кущі калини в місцевому парку.

До патріотичних заходів залучили також наймолодших мешканців та військових.

Запровадити нове державне свято, яке відзначатиметься у день хрещення Київської Русі-України 28 липня, запропонував торік президент Зеленський під час урочистостей з нагоди Дня Незалежності України. Своєю чергою Верховна Рада 31 травня 2022 року ухвалила закон, який встановлює День державності України 28 липня святковим днем. 

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини