Прославляла комунізм: на Житомирщині СБУ викрила прихильницю «руского міра»

Жінка поширювала у мережі ностальгійні дописи проти України

Співробітники СБУ викрили ще одну прихильницю російської військової агресії. Вона прославляла у забороненій в Україні соцмережі злочинні дії окупаційної армії і поширювала заборонену символіку тоталітарного режиму.

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

Як встановлено під час досудового слідства, прибічницею російської федерації та «лобісткою» радянщини виявилася жителька містечка поблизу Житомира.

«Ще до повномасштабного вторгнення держави-агресора жінка систематично розміщувала в «Однокласниках» так звані «ностальгічні» дописи із антиукраїнськими наративами, популяризацією комуністичного тоталітарного режиму і закликами до відновлення срср», — йдеться у повідомленні.

Після початку великої війни фігурантка продовжила поширювати в мережі заборонену в Україні радянську символіку та маніпулятивні лозунги, які рф традиційно використовує для ведення інформаційної війни проти нашої держави.

У них, серед іншого, стверджувалося, що вояки рф нібито «знову звільняють Європу від фашизму», а російська збройна агресія представлялася як українська громадянська війна, відповідальність за розв’язання якої покладалася на керівництво нашої держави.

Ініційовані спецслужбою лінгвістичні дослідження підтвердили наявність протиправного контенту у публікаціях зловмисниці.

На підставі зібраної доказової бази слідчі СБУ повідомили фігурантці про підозру за:

– ч.ч. 1 та 2 ст. 436-1 (поширення комуністичної, нацистської символіки та пропаганда комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів),

– ч. 2 ст. 436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України, глорифікація її учасників) Кримінального кодексу України.

Читайте також — СБУ затримала агентку, яка шукала ремонтні бази ЗСУ на Житомирщині

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини