Малинський суд виніс вирок колаборантці, яка в магазині намовляла односельців проти ЗСУ: вину так і не визнала

Жінка не визнавала збройної агресії росії

Днями Малинський районний суд притягнув мешканку Коростенського району до кримінальної відповідальності за колабораційну діяльність.

У березні 2022 року в магазині одного із сіл Коростенського району громадянка А. в присутності односельців публічно заперечувала війну російської федерації проти України, йдеться на сайті суду. Виступала проти окупації. А також здійснювала публічні заклики до підтримки рішень та дій держави-агресора, заявляючи, що обстріли мирного населення України здійснюють військовослужбовці Збройних Сил України, а не збройні сили російської федерації.

Вона переконувала, що військовослужбовці російської федерації здійснюють ракетні обстріли лише по військових об’єктах; заперечувала вбивства українських дітей військовослужбовцями російської федерації; стверджувала, що населення України є сепаратистами та їх потрібно знищувати, а російські військовослужбовці прийшли звільняти та захищати населення України; стверджувала, що населення України є сепаратистами та їх потрібно знищувати, а російські військовослужбовці прийшли звільняти та захищати населення України.

Обвинувачена свою вину не визнала, однак суд розцінив це як намагання уникнення відповідальності, оскільки вина доведена доказово.

За наслідками розгляду кримінального провадження громадянку визнано винуватою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною першою статті 111-1 Кримінального кодексу України, та призначено покарання у виді позбавлення права обіймати посади державної служби та місцевого самоврядування строком на 10 років. 

Вирок набере законної сили після закінчення 30-денного строку на подання апеляційної скарги.

Катерина Гончаренко
Катерина Гончаренко
Журналістка, оглядачка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини