Кухонним ножем ледь не вбила коханого: у Малині судили мешканку Чопович

Потерпілий – батько її дитини…

Перед Малинським судом постала мешканка Чопович, яка напідпитку напала з ножем на свого співмешканця і поранила його.

У матеріалах справи пишуть, що жінка зараз у декреті, і до речі, батьком її дитини є власне потерпілий. Раніше справ з криміналом вона не мала. 17 лютого цього року під час сварки жінка схопила кухонний ніж і клинком завдала своєму цивільному чоловікові кілька ударів у межах серця. Медики встановили, що у потерпілого пошкоджені легені, а також передсердя, яке обернулося геморагічним шоком, — це стан, коли організм втрачає багато крові, що призводить до недостатнього кровопостачання органів і тканин. Це критичні травми, які можуть закінчитися фатально.

Під час допиту жінка пояснила, що у такий спосіб хотіла налякати коханого… А після нанесення удару вийшла на вулицю і викинула ніж на подвір’я сусіда.

Водночас потерпілий розказав, що сидів за столом і обідав. Як раптом — на нього накинулася жінка. Після колотої рани, вона самостійно витягла ніж з грудей чоловіка і вибігла на вулицю. Там вже і викликала «швидку».

По цій справі доповідала також ще один свідок — знайома, яка, виявляється, в той день теж була в їхньому будинку. Ким саме вона приходиться парі — не уточнюють. Називають її односелицею. Безпосередньо у момент сварки — знайома вийшла з будинку… За деякий час з помешкання вибігла обвинувачена і повідомила, що здається вбила чоловіка. Потім підсудна викликала медиків.

Односельці сказали, що після цього випадку жінка начебто дуже шкодувала про скоєне. Вона також відвідувала чоловіка у лікарні, приносила йому ліки. Парі згодом вдалося помиритися.

У результаті суд визнав жінку винною у цій справі і призначив їй 5 років позбавлення волі, але звільнив від покарання, давши їй три роки іспитового. Це означає, що впродовж цих трьох років вона повинна регулярно відмічатися, не виїздити за кордон і не вчиняти інших злочинів. Якщо вона ще раз «засвітиться» у кримінальній чи будь-якій іншій справі, її зачинять за ґратами на 5 років.

Пот темі: На Малинщині п’яний водій збив 28-річного пішохода і втік з місця ДТП

Катерина Гончаренко
Катерина Гончаренко
Журналістка, оглядачка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини