Завтра громадський транспорт у Приірпінні може зупинитися

Через запровадження посиленого карантину на Київщині ситуація з маршрутним транспортом стала дуже напруженою. Імовірно уже з завтрашнього дня його рух у Приірпінні може зупинитися.

Про це повідомив менеджер-управитель на автомобільному транспорті ТОВ «Ірпінське АТП 13250» Олег Сотніков, пише ITV.

«По-перше, возити пасажирів у кількості 50% від посадочних місць – це дуже збитково. Наприклад, з Ірпеня в Київ за раз ми можемо взяти лише 12-13 людей. Нас активно перевіряють. До речі, штраф за порушення – 17 тисяч гривень. По-друге, на сьогодні є протиріччя між рішенням обласної комісії з ТЕБ та НС, яка дозволила часткове перевезення пасажирів з 22 березня по 9 квітня та рішенням МОЗу, яке перевело Київщину у «червону» карантинну зону. А в умовах «червоної» зони рух громадського транспорту взагалі має зупинитися», – зазначив Сотніков.

Наразі перевізники чекають роз’яснення від МОЗу та КОДА щодо цієї ситуації.

Нагадаємо, 21 березня МОЗ оновило перелік областей за зонами карантину. У «червону» зону потрапили Київ та Київська область. Напередодні на території Київщини також запровадили посилення карантинних обмежень, в рамках яких заборонено перевезення пасажирів в громадському транспорті в кількості понад 50% місць для сидіння.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини