На Київщині зареєстрували 9-й індустріальний парк

У Бучанському районі на Київщині з’явився ще один індустріальний парк, що зокрема стане майданчиком для виробництва високотехнологічної продукції з високою доданою вартістю та створить додатково близько двох тисяч робочих місць.

Про це повідомили в Київській облраді.

«Відповідно до частини п’ятої статті 16 Закону України «Про індустріальні парки», наказом Мінекономіки від 25.02.2021 № 387 індустріальний парк «E40 Industrial Park», включений до Реєстру індустріальних (промислових) парків», – йдеться в повідомленні

Як зазначається, E40 Industrial Park загальною площею 48,53 га знаходиться на території Колонщинської сільської ради Бучанського району Київської області.

Індустріальний парк створюється на 30 років та матиме наступне функціональне призначення:

– транспорт, складське господарство;

– виробництво високотехнологічної продукції та продукції з високою доданою вартістю.

Передбачається створення майже двох тисяч нових робочих місць.

У Київоблраді зауважили, що діяльність індустріального парку E40 IndustrialPark – це можливість залучення інвестицій в економіку регіону та Бучанського району Київської області, функціонування та розвитку промислових підприємств за межами великих міст, поліпшення інвестиційної привабливості регіону та територіальної громади, активізація економічного та промислового розвитку, створення нових робочих місць, зростання надходжень до бюджетів усіх рівнів, а також розвиток сучасної виробничої та ринкової інфраструктури.

Нагадаємо, що у 2019 році презентували концепцію створення індустріального парку в Малині.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини