Малинське АТБ в час війни: чи будуть продукти та що чекати від цін

Підвищення цін на хліб не прогнозується найближчим часом

MALYN.MEDIA — наш телеграм канал

Наші журналісти поспілкувалися з директором хмельницького регіону АТБ-маркет Людмилою Виноградовою, яка відповідає за малинський напрямок, про ситуацію з продуктами, вчасні поставки харчів, а також про те, чи зростатимуть ціни на соціальну групу товарів:

— Ми постійно тримаємо на контролі ситуацію у малинському АТБ. Доставку ускладнює те, що маркет Малина дещо віддалений. Раніше ми возили туди товар з одного логістичного центру, який тепер не функціонує. Від початку війни возимо зі Львова. По можливості намагаємося забезпечувати безперебійну доставку усіх продуктів.

Зараз маємо проблеми з деякими постачальниками, які тимчасово вийшли з ринку. Не всі готові працювати в умовах війни. Але ми оперативно шукаємо місцевих постачальників. Також ведемо переговори з польським бізнесом. І поступово стабілізуємо ситуацію.

У Малині товар у будь-якому випадку буде, тому вам за це можна не хвилюватися. Зараз ми веземо цукор ваговий. Також плануємо крупи бюджетні завезти найближчими днями. Яйця є, хліб є, молочні продукти також возимо. Знайдете на прилавках і ковбасу. Однозначно не залишиться магазин і без товарів соціальних груп.

Що стосується подорожчання, то в нас тільки акції припинилися, які нам забезпечували постачальники. І це зрозуміло, бо зараз транспортування дуже дороге, багато доріг перекриті, з паливом проблеми. Тому знижок не пропонуємо.

Можемо також запевнити, що ціни не будуть космічними. Ми все одно залишаємося соціальною мережею, щоб пропонували мешканцям товар по мінімальних цінах. Хліб також буде коштувати, як і раніше. Це можу гарантувати однозначно!

Читайте також Будні війни: що з гуманітаркою та біженцями у Малині

Олена Петренко
Олена Петренкоhttps://malyn.media/
Редакторка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини