Одна пожежа «коштує» 58 тис. грн: малинські рятувальники не встигали гасити горіння сухостою

За останній тиждень пожежникам довелося виїжджати понад 10 разів на гасіння сухої трави

Рятувальники, на яких під час війна велика відповідальність, тратять час, аби загасити паління сухостою… Лише за минулий тиждень на Малинщині зафіксували близько десятка таких інцидентів.

«Найбільше площі вигоріло у Слобідці – майже 4,5 га. Горіла також земля між Городищем і Українкою – близько 4 га. Також фіксували такі випадки у Малині, в районі лікарні. Головні причини пожеж – паління сухостою та необережне поводження з вогнем, наприклад, викидання недопалків, що спричиняє загоряння», — зазначив Іван Буханчук, провідний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Коростенського райуправління ГУ ДСНС України в Житомирській області.

Окрім того, що така манія господарів нищить довкілля, так ще й добряче «трусить» бюджет. Зі слів Буханчука, збитки держави від однієї такої пожежі оцінюють орієнтовно у 58 тис. грн.

У ДСНС попереджають: будуть посилено штрафувати й від відповідальності не ухилиться ніхто!

Розмір штрафів:

  • для громадян від ста вісімдесяти до трьохсот шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 3060 грн до 6120 грн
  • для посадових осіб − від дев’ятисот до однієї тисячі двохсот шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 15300 грн до 21420 грн).
У лісових пожежах гине все живе! (Фото: MALYN.MEDIA

Як писало  MALYN.MEDIA,  цього тижня у четвер, 8 серпня, о 6:00 ранку на території Малинського дослідно-експериментального заводу (МДЕЗ) сталася пожежа. Малинська мерія готує звернення до СБУ.

Олена Петренко
Олена Петренкоhttps://malyn.media/
Редакторка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини