На Малинщині виявили незаконну рубку дерев: нарахували збитків на понад 1,5 млн грн

Малинській міській раді пред’явили претензію, а також повідомили правоохоронців

На території Малинської громади виявили масштабне порушення вимог природоохоронного законодавства. За підрахунками, у селі Вишнянка вирубали тополь на понад 1,5 млн грн збитків.

Про цей прецедент повідомили у фейсбуці Державної екологічної інспекції України.

Пишуть, що з 17 по 23 травня територіальні та міжрегіональні підрозділи проводи спеціальні рейди. І загалом склали по Україні 365 протоколів про адміністративні правопорушення.

Загальна сума накладених штрафів сягнула 94 тис. грн.

«До Державного бюджету стягнуто 72 тис. грн. За порушення вимог природоохоронного законодавства розраховано збитків на суму 3 млн 247 тис. грн. Загальна сума пред’явлених претензій та позовів складає 1 млн 837 тис. грн. Стягнуто збитків у добровільному та примусовому порядку на суму 612 тис. грн», — повідомили у пресслужбі Держекоінспекції.

Але найбільш резонансні порушення зафіксували у Вінницькій та Житомирській області, на території нашої, Малинської МТГ.

«Інспекцією Поліського округу проведено розрахунок збитків та пред’явлено претензію Малинській міській раді на суму 1 млн 503 тис. 827 грн, за незаконну порубку 36 сироростучих дерев породи тополя поблизу с. Вишнянка Малинської ТГ Коростенського району. Матеріали передано до ГУНП в Житомирській області», — зазначають у повідомленні.

Зауважимо, що інформації про масштабні порушення на ресурсах Державної екологічної інспекції Поліського округу немає. Кореспондентка MALYN.MEDIA намагалася отримати коментар про цей прецедент у служби, проте за жодним з офіційних контактів впродовж дня не відповідають. Не надали коментар по цій справі й у Держекоінспекції.

До слова, у Вінницькій області нарахували збитків на 707 тис.грн.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини