Чи чекати на прихід справжньої весни в Україну найближчим часом

Найближчим часом справжня весна в Україну не прийде, погода буде відповідати кліматичним нормам ранньої весни.

Про це розповів провідний синоптик відділу метеопрогнозів Українського гідрометцентру Роман Мурмило, передає «Обозреватель».

За його словами, це пов’язано насамперед з нічними морозами, які ще тривають, але це нормально для такого періоду.

«Це навіть не заморозки, це негативні температури вночі. Це характерно для березня і навіть для початку квітня. Це відповідає кліматичній нормі», – зазначив він.

Синоптик зазначив, що попри це в денні години температура буде поступово підвищуватися, «в межах 5-7 градусів щодня», сказав він. Однак вночі поки залишається в межах 0 градусів.

За словами Мурмило, значний вплив на підвищення температури матиме сніг, а саме – залишився він у певних регіонах чи ні, і наскільки швидко тане.

«Це дуже сильно впливає на температуру, особливо на денну. Утворення туманів, ожеледиці – це все пов’язано. Вечірні та нічні тумани не дадуть температурі підвищуватися вдень», – пояснив синоптик.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини