У Малині за понад 2 млн доларів продають фабрику із заморожування ягід

Розглядають варіант продажу або залучення інвесторів

На продаж виставили малинське підприємство, яке займається переробкою, заготівлею та заморожуванням ягідної, фруктової та овочевої продукції.

Судячи з опису, йдеться про ТОВ «Малин Фекторі».

В оголошенні вказано, що площа фабрики складає 4000 кв.м. Земельна ділянка – 3,3 га (оренда на 10 років). Пікова виробнича потужність досягає 40 тонн на добу.

Зазначається, що підприємство нині працює: надає послуги із заморожування та зберігання продукції, а також використовується як інфраструктура для власного трейдингу.  До підприємства підведені потрібні комунікації.

Зазначають про будівництво нових приміщень: перша черга – 722 кв.м та 1 586 кв.м; друга черга – 3 555 кв.м. Термін будівництва: 8-9 місяців (відкрито дозвіл на будівництво).

«Планується інвестиційний проект з розширення фабрики та збільшення виробничих потужностей у дві черги, обладнання для заморожування, сортування та пакування», — уточнюють в оголошенні.

Інвесторам пропонують або викупити 100% фабрики  за $2,100 млн. Або спільно інвестувати у розширення фабрики від $2 млн.

Читайте також — «Об’єкт незавершеного будівництва» Банкнотно-монетного двору у Малині продали знизивши ціну на 50 відсотків

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини