Заміна газового котла «під ключ» – комплексна послуга  від Житомиргазу

Як правило, з часом старий газовий котел споживає на 30% більше ресурсу, ніж сучасний

В обладнання, яке вже пропрацювало понад 10 років, знижується ККД і воно починає витрачати більше блакитного палива, а споживач відчуває це і на «гаманці», і на комфорті. То ж варто замислитися про заміну устаткування.

Для жителів Житомирщини доступна комплексна послуга з заміни газового котла «під ключ» від АТ «Житомиргаз» та фахівців 104.ua Клієнтського простору.

Замовивши таку послугу, вам гарантовані:  

  • допомога у підборі газового котла;  
  • демонтаж старого обладнання та підключення нового газового котла;  
  • заміна кранів, шлангів та інших комплектуючих;  
  • підключення системи газо-, водопостачання;  
  • офіційна реєстрацію котла;  
  • пакет документів.

Ціна фіксована – 8500 грн, за умови якщо ви придбали газовий котел у 104.ua Клієнтському просторі регіону, не змінюєте його розташування у помешканні, потужність котла залишається такою ж і не потрібно змінювати систему димоходу.  

Без кваліфікованих фахівців під час заміни обладнання не обійтися! Тому усі роботи виконуються досвідченими спеціалістами АТ «Житомиргаз», які пройшли навчання та отримали сертифікати, мають дозвільні документи і сучасне обладнання для їх виконання.

Пам’ятайте, що самостійне втручання у роботу газових приладів та систему газопостачання заборонено і небезпечно для життя та здоров’я. 

Обирайте газове обладнання та замовляйте послугу у найближчому 104.ua клієнтському просторі. А також отримати усю інформацію щодо послуги з заміни газового котла «під ключ» можна в 104.ua Клієнтський простір за місцем проживання.

Додаткова інформація за телефоном 0 800 304 104. А також за посиланням market.104.ua.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини