Перша автівка, завдяки споживачам газу, відправилась на передову

Частина коштів від продажу обладнання пішла на купівлю пікапа для 46 десантно-штурмової бригади

У рамках акції «Авто для ЗСУ», оголошеної в серпні, клієнти 104.ua придбали в мережі 104.ua Клієнтських просторів і сайті market.104.ua понад 3800 одиниць газового обладнання. До акції долучилося 412 споживачів газу Житомирщини.

Частина коштів від продажу обладнання пішло на купівлю пікапа для 46 десантно-штурмової бригади.

Чотириста дванадцять клієнтів АТ «Житомиргаз» зробили свій внесок у придбання автомобіля для наших захисників. З середини серпня вони купували газове обладнання та аксесуари в рамках акції «Авто для ЗСУ» в мережі 104.ua Клієнтських просторів і сайті market.104.ua.

Загалом з початку війни газовики вже передали понад 210 автомобілів

Клієнти придбали сім котлів, сімдесят шість модемів для дистанційної передачі показань лічильника та 329 детекторів газу. Частину прибутку від продажу цих товарів було спрямовано на придбання автівки для 46-ї окремої десантно-штурмової бригади.

Це повнопривідний позашляховик Mitsubishi, який допомагатиме нашим захисникам. Авто пройшло технічне обслуговування, перефарбоване в камуфляжний колір і невдовзі поїде на південь України, де триває контрнаступ.

«Наші клієнти раді чути, що купуючи газову техніку в 104.ua Клієнтському просторі, частина коштів буде перерахована на придбання необхідних нашим військовим автомобілів, – говорить керівник управління клієнтського сервісу Ірина Виговська. –Спільними зусиллями цього разу сума збору склала 412 тисяч гривень, до проекту долучилися 3 814 клієнтів по всій Україні. Ми продовжимо підтримувати військових, перераховуючи кошти на закупівлю необхідного для них обладнання».

Це перший автомобіль, який поїде на передову завдяки клієнтам, які придбали газове обладнання. Окрім цього, компанія «Житомиргаз» всебічно допомагає армії: так, нещодавно нашим захисникам були передані пічки-буржуйки, виготовлені на українських заводах RGCProduction.

Загалом з початку війни газовики вже передали понад 210 автомобілів: автобусів, вантажівок, позашляховиків, екскаваторів та ін. Тільки до дня незалежності в рамках акції «Авто для ЗСУ» військовим було передано 17 автівок. Загальна сума допомоги ЗСУ від компаній, які працюють під брендом РГК, досягла 135 млн грн.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини