Легендарний фрі-бокс і роли: піцерія «Пульчинелла» у Малині розбавила меню смачними новинками

Тепер можна замовити цілий кілограм сирних трикутників і паличок, кілець цибулі, стріпсів, діпів та нагетсів

З 1 вересня малинська піцерія «Пульчинелла» додала до меню одразу кілька смачнющих позицій. Перед цим – кожну новинку прискіпливо дегустували та удосконалювали, аби в кінцевому результаті запропонувати їх у максимально довершеному вигляді.

У списку тепер три нових роли, преміум-сет, три види піци і фрі-бокс, який – спойлер – буквально за тиждень став чи не найбільш популярною позицією у меню.

Детальніше про смачні страви – у короткій розмові з власником «Пульчинелли» Артемом Марченком.

СМАЧНО, СИТНО, ЦІКАВО

– Артеме, похваліться: чим зараз дивуєте своїх клієнтів?

– Додали три дуже крутих роли – «Лосось креветка», «Мідорі», «Хоку», а також сет «Преміум», у який, до речі, і входять три новинки.

Також серед «свіжих» позицій три нових піци – «Панчетта», «Копчена грудинка з цибулею» і ще піца з телятиною. Ну і, звісно, наш – непевно зараз найбільш популярний – кілограмовий фрі-бокс.

– Про цей ваш фрі-бокс вже у Малині ледь не легенди ходять. Розкриєте секрети?

– Дуже крута штука. Перепробували понад 20 різних страв і зупинилися саме на цих позиціях для боксу. Це те, чого не вистачало у нашому меню. Можна сказати – ковток свіжого повітря (сміється, – ред.)

Вже має гарну популярність серед наших відвідувачів – у перший день запуску тільки його й готували цілу зміну. Навіть суші випередив за попитом, уявляєте?! Замовляють його й дітям.

За 350 гривень ви отримуєте трохи більше кілограма діпів, нагетсів, стріпсів, кілець цибулі у паніровці, сирних паличок та сирних трикутників. Рецептуру розкривати не буду, але дуже рекомендую скуштувати. Можна брати на компанію двох-трьох людей – голодним не залишиться ніхто.

А яка зараз у вас ситуація з цінами? Все так дорожчає…

– І, скажу вам, що наша сфера точно не виняток. Якщо порівнювати з 23 лютого, то станом на початок вересня закупівельна ціна продуктів, з яких ми готуємо, зросла рівно у 2,5 раза. А ціни у меню при цьому лише незначно змістилися.

До прикладу, рол «Філадельфія» зі свіжим лососем у мене коштує 115 грн, тоді як аналогічний у Києві вартує близько 500 грн. Якщо провести калькуляцію, то зараз він би мав коштувати у «Пульчинеллі» щонайменше 320 грн. Втім, я розумію, що за такі гроші у Малині ніхто купувати не буде.

– Ціни будуть рости?

– Так… Інакше просто не зможемо працювати. Але будемо намагатися максимально лояльно до цього підійти.

ЗГОДОМ У МЕНЮ – ПАСТА І САЛАТИ

– До речі, а чи плануєте ще новинки найближчим часом? Якщо так, то які?

– Насправді у нас дуже багато ідей щодо нових страв, але ми обмежені поки що через приміщення. Нові позиції у меню потребують нових процесів і відповідно додаткової площі, якої нам наразі не вистачає. Доводиться виходити з того, що є.

На черзі у нас паста і салати. Багато гостей просять рамен (японська страва з пшеничною локшиною, – ред.), але я поки що вагаюся.

– Принагідно спитаю, як «Пульчинелла» працювала у перші місяці війни?

– Спочатку ми повністю закрилися на три дні. Потім, як кажуть, взяли себе в руки, закотили рукава і взялися до роботи. Готували безплатні обіди для наших ЗСУ і Тероборони. Пожертвували на це дуже багато коштів, сил і продуктів, але врешті зробили якийсь свій вклад у нашу перемогу. З кінця березня потрохи почали повертатися до звичних робочих буднів.

Оскільки майже всі наші продукти – із-за кордону, то їх проблемно дістати. Зараз вже підлаштувалися під нові умови роботи й налагодили процеси. Радію, що вдалося утримати весь штат. Немає нічого ціннішого, ніж команда. Сподіваюся, що разом ми підготуємо ще не одну партію новинок для наших клієнтів.

Хай вам щастить.

– Дякую, навзаєм!

Розмовляла Олена ПЕТРЕНКО

Олена Петренко
Олена Петренкоhttps://malyn.media/
Редакторка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини