Дорога родино «Папір-Мал»!

Шановні колеги, щиро вітаємо із Днем працівників целюлозно-паперової промисловості

Ви щодня тримаєте на своїх плечах економіку країни, дбаєте про свої родини і допомагаєте ЗСУ. І, попри ці складні часи, сьогодні нам разом є чим пишатися: фабрика «Папір-Мал» із кожним роком осучаснюється, виробництво розширюється, а наша продукція стає впізнаваною в кожному куточку України і не тільки. Ці досягнення не були б можливими без злагодженої роботи працівників та самовідданості наших бійців на фронті.

Дякуємо всьому колективу за самовіддану працю, високий професіоналізм та стійкість перед труднощами. Щиро вдячні всім нашим колегам-воїнам, які боронять нашу землю на передовій, борються за нашу незалежність і мають почесне звання – Захисник України!

Вітальне відео

Бажаємо всім нам миру, добра, злагоди, щасливого майбутнього у вільній квітучій Україні і нехай Покрова Пресвятої Богородиці принесе нам Перемогу, радість та надію у кожну сім’ю!

Працюємо разом!

Наближаємо Перемогу єдиним фронтом!

Зі щирою повагою керівництво «Папір-Малу»

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини