Чи варто запрошувати юриста задля купівлі квартири в Житомирі?

Купівля нерухомості — завжди складний крок. Адже квартира в Житомирі коштує не дешево. Отже, це завжди великі витрати та певний ризик. Задля того, щоб звести шанси бути обманутими до мінімуму, варто запросити незалежного юриста.

Допомога юриста при купівлі квартири у новобудові

Нерухомість у новобудові — це, безперечно, добре вкладення грошей. Проте, щоб впевнитись у тому, що ви отримаєте усі умови й переваги, заявлені забудовником, варто найняти спеціаліста. Його ціль — уважно перевірити підприємство, у якого ви хочете купити квартиру в Житомирі, а саме:

  • репутацію забудовника на ринку нерухомості;
  • кількість і якість будинків, що вже здані господарям;
  • відгуки покупців;
  • коректність оформлення всіх документів.

Зверніть увагу, що на сервісі OLX ви знайдете багато перевірених оголошень. Тож можете бути впевнені, що ви придбаєте гарне житло.

Допомога юриста при купівлі квартири у вторинному фонді

Купівля вторинного житла у продавця, що є фізичною особою, викликає ще більше складнощів для майбутнього власника. Разом з якісною квартирою з уже зробленим ремонтом ви можете отримати і певні складнощі. Обов’язково проконсультуйтесь з юристом з приводу:

  • наявності всіх необхідних документів, що свідчать про право власності у продавця;
  • кількості прописаних у приміщенні осіб;
  • наявності заборгованості по комунальним послугам або кредитним зобов’язанням;
  • судових справ з приводу безпосередньо квартири або її власника;
  • проживання неповнолітніх осіб.

Порушення у будь-якому з цих пунктів можуть призвести до проблем як на етапі укладення договору, так і вже після здійснення акта купівлі-продажу.

Отже, якщо ви обираєте вторинне житло, обов’язково звертайтесь за допомогою до перевірених спеціалістів. Вони допоможуть з необхідними перевірками й оформленням документів. Завдяки цьому купівля нерухомості пройде для вас без зайвих турбот та будь-яких проблем.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини