У дитини нежить та кашель: чи йти до школи – роз’яснення МОЗ

Міністерство охорони здоров’я роз’яснило, чи можуть діти з нежитем та кашлем відвідувати навчальні заклади

Роз’яснення опубліковане на сайті МОЗ.

У міністерстві посилаються на дані Американської академії педіатрії, яка зазначає, що діти в дошкільних навчальних закладах хворіють набагато частіше ніж ті, які не відвідують садочок і не мають контактів з іншими дітьми.

Здебільшого легкий кашель або нежить, особливо — залишкові після перенесених хвороб, не є протипоказом для відвідування закладів освіти. Утім, якщо ці симптоми супроводжуються високою температурою, або з’явилися в розпал сезону ГРВІ, краще залишитися вдома. Зважайте також на пандемію COVID-19. 

Не дозволяйте дитині йти до школи чи садочка, якщо в неї є якісь з основних симптомів цього захворювання:

  • Висока температура
  • Безперервний кашель
  • В’ялість та загальна слабкість
  • Втрата або зміна нюху або смаку

«Якщо дитина температурить, у неї з’явився висип, болі в різних частинах тіла чи ознаки інфекційних захворювань, перед поверненням до школи чи садочка її має оглянути лікар. Він і визначить, чи можна відвідувати школу чи садок», – пояснюють у міністерстві.

Щоби повернутися до навчання, дитина має бути активною, добре почуватися й мати температуру нижчу за 37,2° без приймання жарознижувальних препаратів.

У МОЗ нагадують, щоби знизити ризик зараження чи розвитку ускладнень дітям, а також співробітникам освітніх закладів рекомендовано щорічно здійснювати вакцинацію від грипу.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини