16 млн доз вакцини від COVID-19 отримає Україна

У межах ініціативи COVAX Україна безкоштовно отримає 16 мільйонів доз вакцини від коронавірусу COVID-19, яких вистачить для вакцинації 8 млн громадян (одній людині потрібно вколоти дві дози).

Про це зазначив в ефірі одного з українських телеканалів міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов.

«Не 8, а 16 мільйонів доз вакцини… 8 мільйонів – це кількість доз, які необхідно, щоб двічі вколоти 4 мільйонам громадян. Відповідно 16 млн – це буде для 8 мільйонів громадян. Це те, що в рамках COVAX Україна отримає».

Нагадаємо, що COVAX – це глобальний механізм розподілу ризиків для об’єднаних закупівель, створений для справедливого розподілу між країнами вакцин проти COVID-19.

Основна мета цього механізму – прискорення розробки і виробництва вакцин проти COVID-19 та гарантія справедливого і рівного доступу для кожної країни світу.

На сьогодні близько 150 держав є учасниками цієї ініціативи, у тому числі й Україна.

Нещодавно повідомлялося, що Україна отримає 8 млн доз вакцини безкоштовно. При цьому вакцинація українців буде добровільною.

Також МОЗ планує закуповувати вакцини за бюджетні кошти. Проте державним бюджетом на 2021 рік на закупівлю вакцини від COVID-19 передбачено лише 2,6 млрд грн із необхідних 15,1 млрд грн.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини