Головою Малинського райсуду призначили 40-річного Володимира Ярмоленка

Малинський районний суд Житомирської області – з новим керівником. Ним став 40-річний суддя Володимир Ярмоленко. Про це у понеділок, 17 серпня, повідомили на офіційному сайті Судової влади України з посиланням на прес-службу суду.

Як стало відомо, власне вчора, 17 серпня,  відбулись збори суддів Малинського районного суду Житомирщини. Шляхом таємного голосування головою суду обрано суддю Ярмоленка Володимира Вікторовича. Зазначається, що нового голову відповідно до ЗУ «Про судоустрій і статус суддів» призначили строком на три роки.

Насправді Володимиру Ярмоленку випало очолити районний суд у не найкращий час. Нагадаємо, зараз триває розформування Малинського району, відповідно регламент, якщо так можна висловитись, роботи усіх офіційних районних структур сьогодні до кінця невизначений. 

 «Проблема з новим районування наразі номер один серед усіх, які мене турбують після призначення. Сьогодні Малинський районний суд існує на папері, але скільки так ще буде – невідомо. Швидше за все, у майбутньому буде єдиний Коростенський районний суд. Водночас у цей перехідний період діючій владі необхідно вибудувати систему здійснення правосуддя. Бо поки що невідомо, як розподіляти справи, у якому порядку їх розглядати та куди, зрештою, малинці мають звертатись. Бракує конкретики», – висловився у коментарі ІнфоМалин Володимир Ярмоленко.

Згадує також про те, що зараз у Малинському районному суді задіяні четверо суддів. Втім, по факту працює лише двоє.

«Одна суддя зараз у декреті, інша – без повноважень. Через це щодня маємо велике навантаження – і фізичне, і технологічне. Бо терміни розгляду справ ніхто не відміняв, мусимо їх дотримуватись. Звісно, це все незначною мірою відображається і на якості роботи. Сподіваюсь, що це тимчасово», – зазначив новообраний голова райсуду.

До слова, Ярмоленко висловився також щодо перспектив чергової судової реформи в Україні, про яку зараз так активно дискутують.

«Насправді потрібно розуміти, що сьогодні ми, судді, є заручниками думок і бажань законотворців. Тим паче, що судова влада сама себе не фінансує і залежить виключно від статті доходів державного бюджету. Водночас судову владу реформують кожних п’ять років. Ми вже маємо не один такий довід за плечима. Можливо, владі не потрібно придумувати щоразу нові реформи, а проаналізувати попередні і знайти золоту середину?!» – наголошує Володимир Ярмоленко.

Принагідно новий голова зазначив, що зараз триває реконструкція будівлі Малинського районного суду, що на площі Соборній, 8.

«Реконструюємо приміщення, упорядковуємо благоустрій, також ремонтують другий поверх, зали. Оновлюють огорожу. Є достатньо побутових справ на порядку денному, але впораємось», – запевняє він. 

Додамо, що Ярмоленко Володимир Вікторович здобував освіту у столичному та харківському вишах. У кріслі судді працює з 2009-го. Два роки працював у Коростенському райсуді, а з 2011-го до тепер – працює у Малинському.

Олена ПЕТРЕНКО

Олена Петренко
Олена Петренкоhttps://malyn.media/
Редакторка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини