Як виглядають села на Житомирщині після обстрілів рашистів. ВІДЕО

З висоти пташиного польоту

Села Грезля, Давидки, Радча, Нова і Стара Радча та Рубежівка Народицької територіальної громади – найбільше постраждали від широкомасштабного вторгнення росії.

У прокуратурі повідомил, що артилерійськими обстрілами та ракетно-авіаційними ударами у вказаних населених пунктах зруйновано понад 200 житлових будинків і господарських приміщень, унаслідок чого вони стали непридатними для проживання та користування.

Так, в результаті одного з артилерійських обстрілів, здійсненого рашистами по с. Нова Радча, вибухи відбулися поряд з подвір’ям пенсіонера, який загинув від нанесених важких поранень уламками снарядів.

Відео: прокуратура Житомирщини

Також внаслідок пожежі, яка виникла після ракетного бомбування житлових будинків в селі Рубежівка, майже не залишилося вцілілих будівель, до яких могли б повернутися їх мешканці.

Крім цього, під час документування воєнних злочинів встановлені факти пограбування осель, скоєні російськими військовими під час окупації.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини