Шістьох загиблих з Малина посмертно нагородили державними нагородами

Рідним Героям передали ордени «За мужність» ІІІ ступеню

Днями, під час засідання сесії Малинської міської ради, посмертно нагородили шістьох загиблих військових із нашої громади.

Ордени ІІІ ступеню передали їхнім близьким, повідомляє Малинська міськрада у фейсбуці.

Указами президента нагороджено:

Миколу Станіславовича ОЛЕКСІЄНКА — жителя міста Малина, 1963 р.н., солдата (стрільця-помічника гранатометника).

Валентина Сергійовича ОПАНАСЕНКА — жителя села Любовичі, 1974 р.н., старшого солдата (стрільця- помічника гранатометника).

Андрія Івановича ЧАЙКУ — жителя м. Київ, 1975р.н., головного сержанта мотопіхотного взводу мотопіхотної роти.

Віталія Володимировича МАРЧЕНКА – жителя міста Малина, 1974 р.н., молодшого сержанта (водія розвідувального взводу мотопіхотного батальйону).

Дениса Олеговича ЯНКОВЦЯ – жителя міста Малина, 1994 р.н., головного сержанта розвідувальної роти.

Сергія Сергійовича СЛОБОЖАНА – жителя села Іванівка, 1992 р.н., старшого солдата (старшого навідника десантно-штурмового взводу десантно-штурмової роти).

«Вручили нагороди родинам Захисників міський голова Олександр Ситайло, секретар міської ради Василь Майстренко та військовий комісар Дмитро Піковський. Міський голова висловив слова вдячності за вклад воїнів у захист України, а також запевнив, що жодна сім’я не залишиться без уваги та підтримки», — повідомили у мерії Малина.

7 липня, депутати Малинської міської ради збиралися на чергову сесію. На засідання виносили достатньо багато питань важливих для життя громади питань. Проголосували за створення Алеї Героїв. Йдеться про 1 млн 80 тис. на пам’ятники, по 30 тис. грн сім’ям кожного загиблого Героя з громади. «Плюс пів мільйона на загальне облаштування Алеї.

Повідомляючи про проголосоване рішення щодо створення Алеї, на фейсбуці міськради зазначили, що у Малині працюють над створенням пам’ятної експозиції для 57 полеглих воїнів з нашої громади.

«Стіна біля “вічного вогню” у міському парку буде облаштована національною символікою і саме тут буде облаштовано пам’ятна експозиція із портретами наших загиблих Героїв та інформацією про них», — йдеться у дописі.

Така новина від посадовців вже спровокувала нову хвилю обговорень на рівні громади. Зокрема, Ірина Кримська-Лузанчук пише, що Малину пора вже відійти від практики об’єднувати всіх героїв різних епох в одному місці, бо там вже й так достатньо недоречного поєднання. І ставити поряд Героїв сучасної війни проти росії — недопустимо.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини