Обірвалося життя 44-річного воїна з Чоповицької громади

Служив водієм господарчого відділення взводу забезпечення артилерійського дивізіону

Сьогодні, 9 квітня, сумні новини з фронту отримала Чоповицька громада. Учора, 8 квітня, обірвалося життя воїна з села Квітневе — Панченка Валентина Анатолійовича. Чоловікові було всього 44 роки.

Про це повідомили на офіційній фейсбук-сторінці громади.

«Валентин Анатолійович був водієм господарчого відділення взводу забезпечення артилерійського дивізіону у н.п. Артемівка Печенізького району Харківської області. Клята війна не жаліє ні молодих, ні старших, вона нещадно забирає кращих з кращих і тепер всі воїни прямують до небесного війська.

Вічна і світла пам’ять Захиснику України, співчуття рідним і близьким. Про час та дату поховання буде повідомлено додатково», — зазначили у некролозі.

Прощатися з Героєм будуть завтра, 10 квітня. Об 11:00 сформують живий коридор на початку с.Головки до церкви. На 11:30 запланували мітинг-прощання на території церкви, після того — заупокійна молитва в церкві.

По завершенню відспівування, процесія буде рухатися у с.Квітневе, повз будинок Героя до місцевого кладовища.

Просять всіх небайдужих прийти й гідно вшанувати пам’ять Героя.

Розпорядженням Чоповицького селищного голови Михайла Філоненка 10 квітня оголошено Днем жалоби у громаді.

Редакція висловлює щирі співчуття родині та близьким. Світла пам’ять!

 

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини