Молода жителька Коростеня поборола рак і пішла у ЗСУ

З 8 березня дівчина служить у війську

Своє життєве кредо Анна — звичайна дівчина з Коростеня, яка нині воює у ЗСУ — сформулювала так: «Перенесла онкологію – переживу і війну». А ще називає себе патріоткою та хвалиться татуювання з гербом України. Знайомі кажуть, що дівчина завжди з макіяжем, при цьому – націлена долати перешкоди.  Свого часу перемогла боротьбу з онкологією – переможе й у бою.

Її історію розповіла пресслужба 226 батальйону 127 Окремої бригади Сил ТрО ЗСУ, в рядах якого служить дівчина.

Фото зі служби

«Початок війни, транспорт не ходить. Дивилася відео про Бучу і Ірпінь, підірвало, не змогла сидіти вдома, щось перевернулося всередині, на очах вбивства людей та дитячий плач. З Коростеня до Вінниці електричкою, добу прожила на вокзалі, звідти поїздом до Харкова з рюкзаком за плечима. Рвалась захищати “неньку”. Поїхала туди, де вважала себе необхідною», — розповідає дівчина.

З 8 березня її прийняли на службу діловодом до групи логістики. Дали позивний «Скрепка», хоча хотіла інший. Тепер жартує, що «скріпляє весь колектив, а інколи – документи».

Під час служби

Аня до війни працювала оператором в інтернет-компанії. Змалечку захоплюється зброєю та любить полювання, влучно стріляє. Тож, за власним бажанням, перейшла стрільцем в бойову роту, зараз знаходиться на передовій, захищаючи кордон.

Рідна сестра Ані теж військова, мама ставиться з розумінням, говорить, що обидві доньки – бойові, а також кепкує з чоловіків, які втекти за кордон.

У перемозі молода військова не сумнівається. І навіть після війни планує залишитися у ЗСУ. Каже, що «армія по-своєму «затягує».

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини