Без батька залишилося немовля: Малин прощається із 28-річним військовим. ФОТО

Воїн загинув під Слов’янськом, був бійцем житомирської 95-ї бригади

У неділю, 20 серпня, Малинська громада зустріла траурний кортеж із тілом загиблого військового, мешканця Малина — 28-річного Сергія Мургу. Захисник поліг у боях під Слов’янськом.

Вдома на нього чекали мама та дружина з сином-немовлям. Віддати останню шану прийшли рідні, близькі, друзі та побратими, а також керівництво громади. Мешканці утворили традиційний живий коридор, зустрічали кортеж на колінах та зі скорботними оберемками квітів…

«Слова співчуття висловили секретар міської ради Василь Майстренко та заступник військового комісара Леонід Юрченко. Також від побратимів підрозділу із 95 окремої десантноштурмової бригади, де служив Сергій Олександрович, виступив головний сержант на позивний «Угрюмий», — пише Малинська мерія.

Сергій Мурга служив старшим розвідником-гранатометником розвідувальної роти однієї з військових частин. Загинув 15 серпня.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини