Сергій ДИНЯК: «З великою вдячністю вітаю усіх, хто робить наше життя комфортним…»

Шановні працівники й ветерани житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Сердечно вітаю вас з професійним святом, і висловлюю велику вдячність усім, на кого покладено важливу роль у забезпеченні потреб людей у повсякденних і життєво необхідних послугах.

Для сучасних людей комунальні блага давно вже стали звичною справою, тому мало хто замислюється, скільки насправді зусиль варто докласти для того, аби ці блага були постійними і яка відповідальність лежить на плечах працівників, для кого створення щоденних зручностей і поліпшення умов нашого побуту стало сенсом життя.

Ви вмієте чітко визначати недоліки та вирішувати проблеми, ви робите можливе і навіть неможливе, аби забезпечити доброякісні побутові послуги, стабільне функціонування громадського транспорту,  охайність і чистоту вулиць, водопостачання і водовідведення, утримання будинків та прибудинкових територій та ін.. Від вашої фахової майстерності, досвіду і сумлінності залежить загальний соціальний настрій усього суспільства.

Я щиро бажаю вам міцного здоров’я, гарного настрою, родинного затишку, добробуту, злагоди, миру і щастя. Хай слова вдячності від людей щоденно зігрівають вашу душу. Хай береже вас Бог!

Сергій ДИНЯК, депутат Житомирської обласної ради

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини