Директор Житомирського бронетанкового заводу за три місяці заробив 1,6 млн гривень

Ще 900 тис. грн керівник підприємства отримав після звільнення.

Директор ДП «Житомирський бронетанковий завод» Олексій Жуковець за 3,5 місяці роботи отримав 1,6 млн грн зарплати. Також він задекларував, що після звільнення отримав 883 тис. 148 грн.

Повідомлення про суттєві зміни у майновому стані Жуковець оприлюднив 27 квітня. Ці кошти «Житомирський бронетанковий завод» виплатив йому 23 квітня.

Також 27 квітня Олексій Жуковець оприлюднив декларацію перед звільненням з ЖБТЗ. З 1 січня по 16 квітня 2021 року на підприємстві державного концерну Укроборонпром «Житомирський бронетанковий завод» Жуковець отримав 1 млн 645 тис. 103 грн зарплати.

Треба зазначити, що за весь 2020 рік Жуковець заробив 1 млн 612 тис. 426 грн зарплати. Після звільнення з бронетанкового заводу він з 19 квітня працює на посаді генерального директора іншого підприємства Укроборонпрому – ДП «”НВК Газотурбобудування “Зоря”-“Машпроект”». Натомість його колишню посаду займає Геннадій Гращенков.

Раніше писали, що на дослідній станції посадовця затримали на хабарі у 84 тис. грн.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини