«Ви ж не вступаєте в лайно»: Кулеба пояснив, чому не ходить на ефіри пов’язаних із Медведчуком телеканалів

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що принципово не ходить на канали, які пов’язують з лідером ОПЗЖ Віктором Медведчуком.

Про це він заявив у ефірі Радіо НВ.

«На індивідуальному рівні я для себе декілька років тому прийняв рішення, що ніколи не братиму участь в телешоу і програмах певної групи телеканалів. Вони ображалися, дзвонили, усіляко мене затягували. Але я вважаю, що якщо ти можеш дозволити собі не ходити і не підживлювати їхні ефіри фактом своєї присутності, то ти маєш це робити», – зазначив Кулеба.

Міністр додав, що не поділяє підходи політиків, які кажуть, що «треба бути скрізь, щоби достукатися до будь-якої аудиторії».

«Ви не вступаєте в лайно, тому що треба ступити на грішну землю, правильно? Ви намагаєтеся лайно обійти. Так і тут. В інформаційному просторі ситуація така ж», – додав міністр.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини