Діти без щеплень не зможуть відвідувати школу, – рішення суду

Верховний Суд підримав заборону відвідувати школу тим учням, які не мають щеплень. Таке рішення ухвалили задля безпеки всіх учнів у школах, зокрема й невакцинованих дітей.

Про це пише Village Україна.

Оскільки відповідно до положень Конвенції про права дитини та статті 53 Закону України «Про освіту» діти в навчальних закладах «мають право на безпечні та нешкідливі умови навчання, а також зобов’язані відповідально та дбайливо ставитися до власного здоров’я, здоров’я оточуючих», пояснюють у суді.

Закон дає право батькам відмовитися від проведення обов’язкових щеплень дитині. Але відмова «протиставляється загальному праву (інтересу) суспільства, інших батьків і їхніх дітей, які провели у встановленому державою порядку щеплення».

Попри те, що суд забороняє нещепленим дітям ходити в школу, право дитини на здобуття освіти не порушене, кажуть у Верховному Суді, оскільки для таких дітей є альтернативні способи отримувати освіти та продовжувати навчання.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини