На ремонт ЦРД «Сонечко» у Малині витратять 1,2 мільйона гривень

Роботи мають завершити до кінця року

Днями Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА успішно провів тендер на поточний ремонт Центру розвитку дитини «Сонечко» №2, який розташований у Малині, що на вулиці  30 років Перемоги, 9.

На ці роботи заклали 1 мільйон 220 тисяч гривень. Роботи повинні завершити до кінця цього, 2023-го року. Тендер проводити за спрощеною закупівлею, тому деталей про ремонт не можемо побачити..

Перемогу добуло ТОВ «Артхаус», яка вже раніше вигравала десятки тендерів у Малині в рамках відбудови.

Раніше ми вже писали, що за інформацію з останніх закупівель, які проводив Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА, ця фірма входить у ТОП «найулюбленіших» фірм, з якими власне укладають договори.

Лише за менш ніж місяць минулого року Департамент уклав 40 угод на поточні ремонти загальною вартістю майже 8 млн грн. Ремонтувати будуть житлові будинки в селах с. Старі Вороб’ї, Нові Вороб’ї, Нове життя, Нова Гута, Гладковичі, Раківщина, Привар, Кирдани, Гуничі, Потаповичі Коростенського району, містах Малин, Коростень та Овруч…

ТОВ «АртХаус» зареєстроване у 2006 році у Житомирі. Спеціалізується фірма на організації будівництва будівель, статутний капітал – 35 тис. грн. Власником фірми є Бобло Петро Іванович, керівник – Герасимчук Василь Васильович.

Олена Петренко
Олена Петренкоhttps://malyn.media/
Редакторка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини