Малинці стурбовані візитами сумнівних газовиків: коментар працівника служби

До мешканців Малина навідувалися особи, які представлялися працівниками газового господарства

У п’ятницю,  4 лютого, у місцевих фейсбук-групах опублікували стурбований пост про те, що до помешкань малинців приходили газовики, які хотіли перевірити, чи раптом немає витоків.

Втім, з інформації у дописі, гості не показували документів та вибірково обирали адреси. Це нібито й налякало людей, які остерігаючись аферистів, почали одразу запитувати поради в місцевих групах.

Втім, журналісти нашого видання звернулися до газового господарства Малина і з’ясували, що їхні працівники і справді нині перевіряли помешкання.

«Такі перевірки ми проводимо двічі на рік. Нині перевіряли вулицю Осипенка. Наступною буде, можливо, вулиця Базарна та інші. Такі заходи допомагають нам не витрачати гроші на вітер й оперативно усувати витоки газу, якщо такі знаходимо. Нині мені повідомили про близько 16 таких випадків. Але працівники їх одразу ліквідували», – розповідає старший майстер дільниці у Малині Віктор Рубаха.

Що стосується адрес, то працівники, з його слів, навідуються у всі помешкання, де їм відчиняють.

«Можливо, когось не було вдома, чи не вдалося додзвонитися. Саме тому і здалося, що перевіряємо не усі. Якщо виникають сумніви у споживача, то він може попросити пред’явити документи», – запевнив Віктор Рубаха.

Олена Петренко
Олена Петренкоhttps://malyn.media/
Редакторка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини