Для Житомирщини обрали офіційний логотип і брендбук

Переможниця конкурсу отримає грошову винагороду та статус автора туристичного бренду Житомирщини

1 грудня у Житомирі відбулося засідання журі відкритого творчого конкурсу з розробки туристичного логотипа та брендбуку Житомирської області. На ньому визначили переможця громадського голосування.

Про це Суспільному розповіла завідувачка сектору з туризму Департаменту культури, молоді та спорту облдержадміністрації Анастасія Ляшевич.

За її словами, до фіналу увійшли конкурсні роботи Тетяни Вдовиченко та Владислава Михайліва.

Фіналісти конкурсу

«На конкурс подали 10 робіт, – каже Анастасія Ляшевич. – Комісія за п’ятьма критеріями обрала чотирьох півфіналістів. 25 листопада автори чотирьох проєктів особисто презентували свої розробки. За результатами презентації визначили двох фіналістів».

Переможця обирали під час відкритого громадського голосування, яке тривало протягом п’яти днів, з 26 по 30 листопада.

Офіційні логотипи туристичної Житомирщини

«За результатами громадського голосування, 48% – 342 голоси набрав брендбук “Житомирщина дивовижна” та 52% – 371 голос – “Житомирщина туристична”, – каже Анастасія Ляшевич. – Відтак переможцем конкурсу став брендбук авторства житомирянки Тетяни Вдовиченко».

«Я бачу Житомирщину кольоровою, багатою на локації і туристичні магніти, щасливою, привабливою і яскравою, як діамант. Житомирщина має супер потенціал для розвитку і можливість стати сучасним впізнаваним туристичним брендом. Логотип Житомирщини має бути, як найвдаліше “фото”, що передає красу, багатогранність і різноманіття області», – каже Тетяна Вдовиченко.

За словами Анастасії Ляшевич, переможниця конкурсу отримає грошову винагороду та статус автора туристичного бренду Житомирщини.

Тетяна Вдовиченко

Відповідно до Положення про конкурс, розробка туристичного логотипа та брендбуку Житомирської області збільшуватиме туристичний, інвестиційний потенціал та покращуватиме туристичний імідж області через популяризацію власного туристичного бренду.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини