Житель Малина хотів купити «авто з Європи», але втратив 140 тисяч гривень

28-річний чоловік довірив власні заощадження «продавцеві» з мережі Інтернет

Віртуальний знайомий запевнив його, що здійснює підбір авто з Європи. А задля того, аби найшвидше сісти за кермо нового автомобіля, переконав здійснити передоплату. 

Про це повідомляє Коростенське районне управління поліції.

«Днями до відділення поліції № 1 (м. Малин) Коростенського райуправління звернувся місцевий житель, який переказав майже 140 тисяч гривень за автівку, однак після цього зв’язок з посередником обірвався. Спочатку заявник перерахував 77 тисяч гривень за ввезення транспортного засобу на територію країни, ще 54 тисячі гривень – за розмитнення, а пізніше 8000 – за ремонт автомобіля.

Вже на наступний день чоловіка всюди заблокували та зв’язок з «продавцем» обірвався. Слідчі встановлюють обставини шахрайства у межах кримінального провадження, розпочатого за ст. 190 Кримінального кодексу України», – йдеться у повідомленні.

Поліція закликає громадян, що у разі замовлення послуг купівлі авто за кордоном, користуйтеся лише перевіреними агенціями. Обов’язково укладайте офіційну угоду з чітким визначенням всіх умов та строків.

Не надсилайте кошти незнайомим особам. Переконайтеся, чи дійсно автомобіль існує, а посередник – не шахрай. Ретельно вивчайте інформацію про продавця, зазначену в оголошеннях, шукайте відгуки інших клієнтів в Інтернеті.

При змозі зустріньтеся з продавцем особисто. Здійснюйте оплату лише після отримання товару, його огляду та перевірки.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини