Наркомани на городі або як малинець отримав термін за 20 грамів марихуани

Чоловік виправдовувався правоохоронцям, що коноплі «висіялися самостійно» і спокусили його на кримінал

Детективу тут не буде, але повчальною цю історію точно можна назвати. Трапилась прикра випадковість (чи не дуже випадковість) у серпні цього року. Мешканець Малина, батько двох дітей на невеличкому городі поблизу свого дому виявив стебла коноплі…

За три місяці після цього у залі суду він з лави підсудного намагатиметься пояснити, що начебто не садив заборонену рослину, а вона «висіялася самостійно». До речі, цю справу Малинський райсуд розглядав минулого тижня.

Чоловік також пояснив, що знахідка ніяк не давала спокою і врешті він спокусився та зірвав рослину для того, аби виготовити для себе «травку». Він зірвав стебла коноплі, розклав на подвір’ї та залишив сушитися під мирним серпневим сонцем.

 Коли ж конопля підсохла, заніс у підсобне приміщення, порізав ножицями та склав у паперові згортки. Решту – трохи більше ніж 20 грамів –  залишив у пластиковому відрі. За це й «погорів» перед поліцією. Як саме правоохоронці дізналися про домашню «мінілабораторію», у матеріалах справи не вказано.

 У залі суду підсудний повністю визнав свою вину та покаявся. До слова раніше, його за схожі злочини не притягували до відповідальності і судимостей він не мав.

Його судили за статтею 309 Кримінального кодексу України – виготовлення і зберігання наркотиків. Суддя Малинського райсуду вивчив справу, врахував те, що чоловік виховує двох дітей (11 років і 6 років), і призначив чоловікові обмеження волі на один рік і три місяці.

Йому також встановили іспитовий термін – один рік. Впродовж 30 днів він ще може оскаржити цей вирок. Справу розглядала суддя Валентина Хомич.

Читайте також – «Виховував» шлангом: Малинський суд виніс вирок багатодітному п’яниці та тирану

Катерина Гончаренко
Катерина Гончаренко
Журналістка, оглядачка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини