На Малинщині винесли вирок винуватцеві ДТП, в якому постраждав 10-річний хлопчик

Дитина перенесла важку операцію на голові, і, можливо, потребує ще однієї

У грудні Малинський районний суд розглядав справу про аварію, яка трапилася 31 липня 2021 року у селі Буки Малинської громади. На лаві підсудних опинився 30-річний водій мопеду Soul Hunter, який в той день підвозив матір, не впорався з керуванням, виїхав на перехресті на зустрічну смугу і зіштовхнувся з мопедом Forte.

Другим «залізним конем» керував також місцевий житель, з ним їхав 10-річний син. Від удару дитина отримала серйозні травми голови. Медики діагностували перелом черепа.

Обоє водіїв не мали прав на керування. Зазначимо також, що з усіх чотирьох учасників автопригоди — у шоломі був тільки батько 10-річного потерпілого. Самому хлопчику хотіли одягнути шолом дорогою до Радомишля, куди вони власне прямували.

До речі, після цього інциденту хлопчик переніс у Житомирі 3-годинну операцію на голові і, згідно з матеріалами справи, п’ять годин був в реанімації.

У суді доповідала також матір потерпілого. Вона зазначила, що після цього ДТП дитині протипоказані стреси, навантаження, спортивні секції.

«Син перейшов на індивідуальне навчання, потребує спеціального харчування. Через рік після ДТП, під час обстеження лікар дозволив дещо збільшити коло спілкування для дитини, однак повідомив, що можливо буде проводити повторну операцію», — йдеться у судових матеріалах.

Підсудний повністю визнав свою вину, сказав, що щиро розкаюється. А також розповів, що переказав батькам 10 тис. грн на лікування дитини. При цьому матір хлопчика оцінили збитки у 60 тис. грн, але не змогла підтвердити витрати чеками.

Суд врахував всі обставини справи та визнав винним мопедиста у цій ДТП. Суддя призначив йому два роки іспитового терміну. Це означає, що чоловік має не «проштрафитися» за ці два роки – тоді він залишиться на волі. Якщо ж все-таки «засвітиться» у ще якихось проступках, потрапить за ґрати на трирічний термін. Він також має сплатити 5600 грн процесуальних витрат державі.

Катерина Гончаренко
Катерина Гончаренко
Журналістка, оглядачка MALYN.MEDIA

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини