У лютому житомиряни придбали більше сотні нових авто – рейтинг

Минулого місяця у Житомирі та області зареєстрували 105 нових авто. Сума покупок становила 2,8 млн доларів.

Найпопулярнішим брендом був Renault. Понад 20 таких нових автомобілів отримали реєстрацію у лютому. Крім них попит мали Toyota, Skoda, Kia і Peugeot, – йдеться у рейтингу сайту з продажу автомобілів RST.ua.

Серед моделей найчастіше купували кросовери Renault Duster. Ця модель покрила 8% від кількості усіх проданих автомобілів у лютому. Також серед жителів регіону були популярними Toyota RAV4 і Kia Sportage.

ТОП 5 моделей лютого

Майже 80% зареєстрованих автомобілів були кросоверами. Дизельними силовими агрегатами були обладнані 38% зареєстрованих авто, а середній об’єм двигуна становив 1,8 л. Автомобілі з ціною від 17 до 35 тис. доларів отримали долю ринку 67%. Середня ціна кожного автомобіля, який зареєстрували у лютому, склала перевищила 26 тис. доларів.

Загалом минулого місяця в Україні зареєстрували 6 300 нових авто. Сума покупок становила 200 млн доларів. Найпопулярнішою маркою була Toyota. Понад 850 таких нових автомобілів отримали реєстрацію минулого місяця. Найдорожчими автомобілями минулого місяця стали Aston Martin DB11 і DBX, Bentley Flying Spur, вартість кожної становить майже по 300 тис. доларів. Також у лютому зареєстрували по два BMW 8-Series і Porsche 911 (145 і 195 тис. доларів відповідно).

Нагадаємо, згідно з результатами продажів 2020 року, у Житомирі та області реалізували 1 300 нових автомобілів на загальну суму понад 36 млн доларів. Тоді бестселером був кросовер Kia Sportage.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини