Скільки хочуть заробляти українці: результати опитування

Фінансові амбіції коливаються від 20 000 до 35 000

Опитування про фінансові амбіції провела дослідницька компанія Gradus Research. Так, за даними, які вдалося зібрати, 25 тисяч гривень – такий рівень зарплатні міське населення України вважає достатнім для комфортного життя.

Водночас найбільші матеріальні запити у людей середнього віку (35-54 роки): вони претендують на 30 тис. грн гривень. А 20 тис. щомісяця влаштовуватиме молодь (від 18 до 24 років) та старшу вікову групу респондентів (55-60 років).

Найбільше грошей потрібно для комфортного життя у столиці – мешканці столиці визначили щомісячну планку у  35 тис. грн.

До слова, що середня зарплатня в Україні у 2021 році становила 14 000 гривень згідно з даними Державної служби статистики. Протягом року цей показник зростав з 12,3 тис. у січні до 17,5 тис. у грудні.

Принагідно у людей також запитували про їхні прогнози щодо росту цін. Так, 91,7% респондентів вважає, що зростуть ціни на продукти, і чим старша група, тим більше вона схильна вибирати відповідь “сильно зростуть”. Найбільш песимістично налаштовані мешканці північних регіонів, жоден респондент з цієї території не вибрав варіант, що ціни можуть знизитися.

Нагадаємо, що за підсумками минулого року ціни зросли на 10%. З базових продуктів харчування найсильніше подорожчали яйця, цукор та соняшникова олія.

Опитування проводила дослідницька компанією Gradus Research. Респондентів просили заповнювати анкети у мобільному додатку. Період проведення поля: 19 січня 2022 року, розмір вибірки: 1000 респондентів.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини