На Житомирщині триває збір ранніх зернових: урожай більший тогорішнього

Зібрали на 11 тисяч тонн більше ніж минулого року

У Житомирській області тривають жнива, і поки що показники позитивні.

Про це ввечері 17 серпня повідомив начальник ОВА Віталій Бунечко.

«Станом на сьогодні аграрії Житомирщини зібрали ранні зернові на площі 120 тисяч гектарів. Загалом вдалося зібрати понад 570 тисяч тонн. Це майже на 11 тисяч тонн більше у порівняні з відповідним періодом минулого року. А середня урожайність становить 47 центнерів з гектара, що на 9,5 центнерів більше тогорічного показника», – йдеться у повідомленні.

Він також розповів про роботу приватного агропідприємства у Звягельському районі.

«Хороші результати показує й підприємство «Мирославель-Агро», яке сьогодні відвідали у Звягельському районі. Завдяки правильному підходу місцеві підприємці зуміли організувати замкнутий цикл виробництва. Все що вирощують на полях – використовують для якісного функціонування ферми з великою рогатою худобою», – повідомив начальник ОВА.

Днями про завершення збору ранніх зернових повідомили Тернопільщина та Одещина. На Завершальному етапі також Дніпропетровщина.

Українські аграрії цього року зберуть кращий урожай, ніж торік, – переконує заступник Міністра аграрної політики та продовольства Тарас Висоцький.

Зокрема, за його словами, прогнозується збільшення продукції на 3-5%. Однак через війну аграрії зазнали значних втрат і потребують серйозної підтримки. Тому держава допомагає їм – за допомогою грантів, доступних кредитів, гарантій тощо.

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини