Капремонт мосту через Іршу: нові фото відновленої переправи

Будівельники вже завершили більшу частину робіт.

Від осені минулого року триває капітальний ремонт мосту через річку Ірша. Переправу на автошляху Українка-Вирва через Гранітне реконструюють в рамках проєкту «Велике будівництво». Станом на зараз будівельники вже завершили більшу частину робіт.

Про це повідомили у пресслужбі Коростенської РДА.

«Завершені роботи по влаштуванню монолітних залізобетонних консолей тротуару, а  також укріплювальні роботи на конусах. Відбулось встановлення гранітних бортових каменів, зливових решіток та влаштування гідроізоляції монолітної плити», – йдеться у повідомленні.

У березні цього року депутати Малинської міської ради підтримали передачу до Житомирської ОДА проєктно-кошторисної документації по ремонту та будівництві кількох автошляхів краю – зокрема, йшлося про виділення 4,6 млн грн на ремонт мосту через Іршу.

Як писав раніше ІнфоМалин, влітку 2020-го  Департамент регіонального розвитку  Житомирської ОДА оголосив тендер на проведення капітального ремонту цього мосту.

За результатами торгів переможцем стало українське представництво польської компанії «SP. Z O.O. Mast-Bud». Загальна вартість робіт, відповідно до укладеного договору, становить майже 6,2 млн грн. Що стосується термінів, то у документах зазначено: капітальний ремонт проводитимуть у 2020-2021 рр. 

Після завершення робіт підрядник дасть десять років гарантії на вже відремонтований міст. Тобто, якщо з мостом щось трапиться, компанія своїм коштом буде його лагодити. Загальний термін експлуатації мосту через Іршу, зі слів Сімашка, становитиме близько ста років. 

До слова, компанія «SP. Z O.O. Mast-Bud» зареєстрована в Бидгощі у Польщі. В Україні представництво розташоване в селі Великі Кошарища на Житомирщині. 

ІнфоМалин
ІнфоМалинhttps://malyn.media/
Тут оселилися адміністратори сайту MALYN.MEDIA. Маєте запитання, бачите негаразди в роботі сайту чи хочете повідомити новину — сконтактуйте з нами через e-mail або сторінку у Facebook. Тисніть на відповідну піктограму.

Пов'язані статті

- Реклама -spot_img

Останні новини